Nasze biuro w Hiszpanii

Biuro MedVilla znajduje się w małej miejscowości, zaledwie kilka minut od tętniącej życiem plaży Guardamar del Segura, w pobliżu wielu nowych projektów budowlanych na Costa Blanca.

Nasze biuro wyposażone jest stylowo i nowocześnie z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Zapewniamy, że jako klient, poczujesz się w nim jak w domu.

Wspólnie opracujemy Twoje potrzeby mieszkaniowe... idealną dla Ciebie lokalizację, budżet, sposób zakupu – prywatnie czy też na firmę. Weźmiemy pod uwagę wszystkie aspekty, po czym zorganizujemy wycieczkę objazdową, w trakcie której razem poszukamy idealnego dla Ciebie domu w Hiszpanii. Jeśli potrzebujesz, zarezerwujemy Ci również loty, hotel oraz odbierzemy z lotniska.

Zadaniem naszego zespołu jest spełnienie Twojego marzenia o własniej nieruchomości w Hiszpanii. Wszyscy nasi pracownicy mieszkają i pracują na miejscu i doświadczają uroków regionu, który Ci przedstawiają. Dlatego właśnie możesz liczyć na prawdziwe, życiowe porady oparte o codzienne doświadczenie, prawdziwą wiedzę o regionie i znajomość rynku nieruchomości, a więc wiedzę o wszystkich willach i apartamentach, które Ci oferujemy.
 

Po dokonaniu zakupu spotkasz się z naszym zespołem obsługi posprzedażowej, który poprowadzi Cię aż do momentu, w którym będziesz mieć w ręku klucze do swojej własnej, wymarzonej nieruchomości. Zawsze później możesz skontaktować się ze wszystkimi członkami naszego zespołu w celu uzyskania wskazówek i porad. Jeżeli będziesz tego potrzebować, skontaktujemy Cię również z naszym specjalistą od projektowania wnętrz.

To miłe, że nawet po dokonaniu zakupu, zawsze jesteś mile widziany w naszym biurze, kiedy tylko zechcesz przyjść ze swoimi pytaniami. Z biurem MedVilla, nigdy nie jesteś sam! 

MedVilla, Kup swój wymarzony dom w Hiszpanii bez żadnych zmartwień!