Nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii – Costa Blanca

Jeśli szukasz nieruchomości golfowych na sprzedaż w Hiszpanii , to trafiłeś we właściwe miejsce u swojego niderlandzkojęzycznego agenta nieruchomości MedVillaSpanje.com. Mamy piękne domy golfowe bezpośrednio przy polu golfowym. Chcesz obudzić się rano z pięknym widokiem ze swojego domu golfowego na polu golfowym? Z naszymi domkami golfowymi jest to możliwe. Najpiękniejsze projekty domów golfowych na Costa Blanca z belgijsko-holenderskim agentem nieruchomości na Costa Blanca. Wszystkie nasze domy golfowe na sprzedaż znajdują się na polu golfowym lub w jego pobliżu. Na Costa Blanca znajduje się kilka pól golfowych, na których można wspaniale pograć w golfa.

Nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii

Nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii w pobliżu Torrevieja

Dla golfistów Costa Blanca to prawdziwy raj . Do Państwa dyspozycji jest aż pięć pełnoprawnych 18-dołkowych pól golfowych w okolicach Torrevieja. MedVillaSpanje.com ma na sprzedaż piękne pola golfowe w rejonie Torrevieja. Te domy golfowe są w pełni umeblowane i wyposażone w luksusowy sprzęt. Jeśli lubisz golfa, południowa część Costa Blanca oferuje fantastyczne możliwości.

Zobacz piękne nowe projekty budowlane wokół pól golfowych w Torrevieja. Agenci nieruchomości MedVillaSpanje.com chętnie Cię oprowadzą. Zatem nie czekaj zbyt długo z realizacją swoich marzeń i skontaktuj się z nami już dziś. Nie zwlekaj i zadzwoń do nas BEZPŁATNIE przez WhatsApp 0034 688 708 332 - napisz do nas e-mail na adres info@MedVillaSpanje.com , aby przeprowadzić wstępną rozmowę. Lub wypełnij formularz kontaktowy online .

Nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii w pobliżu Orihuela Costa

Orihuela Costa ma aż 4 kluby golfowe z pięknymi 18-dołkowymi polami golfowymi. Golf Club Villamartin , Golf Club Las Ramblas, Las Colinas Golf i Real Club de Golf Campoamor to międzynarodowe kluby golfowe w południowej części wybrzeża Costa Blanca, w prowincji Alicante. Te kluby golfowe mają bardzo aktywną międzynarodową bazę członkowską .

Pola golfowe w Orihuela Costa są w doskonałym stanie. Nigdzie w Europie gra w golfa nie jest tak przyjemna jak pod słońcem Orihuela Costa.

Jako agent nieruchomości w Hiszpanii, mamy piękny portfel nieruchomości golfowych na sprzedaż w Hiszpanii w pobliżu Orihuela Costa. Dom golfowy charakteryzuje się lokalizacją na klubie golfowym lub w jego pobliżu. Możesz kupić dom golfowy w ośrodku golfowym. W takim przypadku można również skorzystać z licznych udogodnień kurortu. Obejmuje to klub odnowy biologicznej, wspólny basen, prywatny klub plażowy, kluby towarzyskie oraz różne restauracje i lokale gastronomiczne.

Jeśli lubisz golfa, nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii na Orihuela Costa to miejsce, które z pewnością Cię przyciągnie.

Ciekawi Cię, jakie są nasze nieruchomości golfowe na sprzedaż w Hiszpanii?

Zapoznaj się z naszą ofertą golfową na Costa Blanca w pobliżu lub nawet bezpośrednio na polach golfowych Orihuela Costa.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV