Orihuela-Costa - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Orihuela-Costa

Orihuela-Costa to obszar przybrzeżny, a także podgmina w gminie Orihuela na wybrzeżu Costa Blanca w prowincji Alicante . Obszar przybrzeżny gminy położony jest na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w pobliżu miasta Orihuela, które samo w sobie znajduje się 20 km w głąb lądu. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową Ten obszar przybrzeżny nazywa się Orihuela-Costa i stanowi podgminę.Linia brzegowa rozciąga się na długości 16 km i graniczy z miastem portowym Torrevieja na północy i autonomicznym regionem Murcja na południu.

Więcej o Orihuela-Costa

Znajduje się tu 57 urbanizacji, 4 pola golfowe i 2 mariny. Region ten jest znany na całym świecie ze swoich plaż z białymi piaszczystymi plażami i czystą wodą, potoków (calas) przeplatających się z wysokimi, stromymi klifami (acantilados). Kilka plaż zostało wyróżnionych Błękitną Flagą. Piękne piaszczyste plaże w okolicy można znaleźć w Punta Prima , Playa Flamenca , La Zenia , Cabo Roig , Campoamor , Mil Palmeras .

Orihuela-CostaOrihuela-Costa golf

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Orihuela-Costa?

W Orihuela-Costa każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując Orihuela-Costa i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Orihuela-Costa

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Orihuela-Costa, Hiszpania


Torrevieja

La Zenia
Benijofar
Benijofar

< Powrót do przeglądu Costa Blanca