Plaża El Campello

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

El Campello ma rozległą linię brzegową o długości około 23 kilometrów. Najbardziej znaną plażą El Campello jest Playa Muchavista. Plaża ta ma długość około 3,3 km i kończy się w Playa de San Juan w Alicante. Latem tętni życiem, jest tu biblioteka na plaży i można uprawiać różne aktywne sporty wodne. Można także wypożyczyć leżaki z parasolami, a do dyspozycji są rozmaite stoiska z jedzeniem i napojami, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre części plaży El Campello są również łatwo dostępne dla osób niepełnosprawnych.

Inną popularną plażą w El Campello jest Playa del Carrer La Mar. Ta 2-kilometrowa plaża położona jest bezpośrednio obok miasta i dzielnicy rybackiej. Plaża ta jest idealna na spędzenie dnia na świeżym powietrzu dzięki drobnemu piaskowi, pięknemu morzu i licznym infrastrukturom. Latem oferujemy mnóstwo rozrywek dla dzieci, idealnych na jednodniową wycieczkę z całą rodziną.

Obie powyższe plaże od lat posiadają niebieską flagę Komisji Europejskiej i są idealnym miejscem na wspaniały dzień opalania i pływania. Wolisz ciche i autentyczne plaże? W takim razie Playa de L'Almadrava i Playa La Cala Nostra na północy to dobre opcje.

Miłośnicy nurkowania mogą wybrać się do Illeta dels Banyets.ouwing w Busot:

Zajęcia na plaży El Campello i w jej pobliżu

W El Campello i jego okolicach jest mnóstwo ciekawych zajęć, oto kilka przykładów:

  • Około 20 minut jazdy na północ od El Campello znajdziesz jaskinie Canelobre , największy i najgłębszy system jaskiń w Hiszpanii.
  • Z plaży El Campello można wybrać się na wycieczkę łodzią na wyspę Tabarca, która znajduje się tuż przy wybrzeżu.
  • Miłośnicy golfa mają w pobliżu dwa ośrodki golfowe: Club de Golf Alicante około 15 minut na południe i Club de Golf Bonalba zaledwie 10 minut na północny zachód.

Aby uzyskać więcej informacji i pomysły na jednodniowe wycieczki, odwiedź centrum informacji turystycznej w El Campello.

Odkryj tutaj naszą szeroką ofertę domów w Hiszpanii w pobliżu El Campello.

Więcej informacji o drugim pobycie w Hiszpanii

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV