Poszukiwanie domu z niderlandzkojęzycznym agentem nieruchomości

Marzysz o drugim domu w Hiszpanii?

MedVilla pomoże Ci znaleźć willę lub apartament szyty na miarę. Zawsze z gwarancją najniższej ceny, na wakacje i zwroty.

W Hiszpanii nie ma wyłączności: wybierasz, z którym agentem nieruchomości chcesz współpracować, a on następnie obejrzy z Tobą wszystkie nieruchomości. Możemy zatem zaoferować 98 procent wszystkich nieruchomości na Costa Blanca, na Costa Calida (Murcia) lub na Costa del Sol.

Druga rezydencja na Costa Blanca

  • Dla tych, którzy pragną słońca, światła i ciepła, a także tych, którzy lubią plażę i tarasy.

Drugi dom na Costa Calida (Murcia)

  • Dla golfistów, nurków, surferów i kiterów.

Druga rezydencja na Costa Del Sol

  • Dla wyrafinowanych bon vivantów, fanatyków plaży i narciarstwa.

Najtańszy rynek drugiego domu

Istnieją oczywiście różnice regionalne, ale ogólnie domy hiszpańskie pozostają najtańsze, wyprzedzając Portugalię, Włochy i Francję

Drugi dom od 66 000 euro

Piękne studio w najczęściej fotografowanej „białej” wiosce w Hiszpanii można kupić już od 66 000 euro. Wolisz funkcjonalne mieszkanie z jedną sypialnią? Istnieją rozwiązania zaczynające się od 97 000 euro. Blisko plaży, restauracji, barów i sklepów!

Domy, apartamenty, penthouse'y i wille

W naszej bogatej ofercie z pewnością znajdziesz dom, który będzie Ci odpowiadał. Wiele zależy od budżetu i przeznaczenia domu.

Kupujesz drugi dom? W takim razie koniecznie odwiedź MedVlla

Rzetelne doradztwo i doskonała obsługa. To właśnie oznacza MedVilla.

Gdzie chcesz mieć dom? Nad morzem czy w hiszpańskim wnętrzu? Dom czy mieszkanie? Potrzebujesz pomocy w ubieganiu się o prąd i gaz, praktycznych informacji o regionie, organizacji opieki zdrowotnej w Hiszpanii, smacznych restauracji,…?

Zapytaj, a my wyjaśnimy Ci, jak najlepiej to zorganizować w Hiszpanii, lub my zorganizujemy to za Ciebie. Co jest dla Ciebie ważne? Zrelaksuj się, jedź na wycieczki, ćwicz, delektuj się dobrym jedzeniem, odwiedzaj targi... Cieszymy się, że możemy myśleć razem z Tobą. Wspólnie z pewnością znajdziemy dom, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Co dla Ciebie robimy? Doradzamy i służymy radą i pomocą w oparciu o naszą dogłębną wiedzę na temat lokalnego ustawodawstwa, zwyczajów i zwyczajów. Można dokonać przemyślanego i świadomego zakupu.

Otrzymuj nasz bezpłatny magazyn Glossy Med w swojej skrzynce pocztowej.