Pożyczka w Belgii na drugi dom w Hiszpanii - Pożyczka na drugi dom

Kredyt w Belgii na drugi dom w Hiszpanii? MedVilla nawiązała współpracę z belgijskim bankiem w celu udzielenia belgijskiej pożyczki na rzecz Second Home Spain .

Korzystając z poniższej kalkulacji (dostępnej wkrótce) od razu sprawdzisz, za ile możesz kupić swój wymarzony dom pod hiszpańskim słońcem.

Kredyt w Belgii na drugi dom w Hiszpanii?

Rynek drugich domów w Hiszpanii miał doskonały początek 2018 roku. W ciągu pierwszych trzech miesięcy 785 Belgów kupiło dom lub mieszkanie, co stanowi drugi najlepszy kwartał od lat. Sukces częściowo można wytłumaczyć niskimi stopami procentowymi. 6 na 10 Belgów, którzy kupują coś w Hiszpanii, robi to za pożyczkę lub korzysta z ubezpieczenia grupowego. To dwukrotnie więcej niż w roku ubiegłym.

Maksymalna kwota, jaką mogę pożyczyć w Belgii na drugi dom w Hiszpanii

Od pewnego czasu wiadomo, że od czasu ustąpienia kryzysu na hiszpańskim rynku nieruchomości rośnie, ale nowością jest to, że coraz więcej Belgów zaciąga kredyty na drugi dom. Banki belgijskie odnotowały w zeszłym roku 20-procentowy wzrost liczby kredytów mieszkaniowych na drugi dom. Dziś jest jeszcze trudniej. Przyjrzeliśmy się danym za pierwszy kwartał: 6 na 10 klientów udaje się do banku lub korzysta z ubezpieczenia grupowego, aby kupić dom w Hiszpanii . To podwojenie w porównaniu z rokiem ubiegłym, a już nastąpił znaczny wzrost. O ile w przeszłości nigdy nie pytano, czy ktoś chce kredytu, obecnie bank jest standardowo pytany przed wizytą kontrolną o kwotę, jaką można pożyczyć, aby w ramach budżetu odwiedzić nieruchomości w Hiszpanii. Oczywiście możesz najpierw przetestować poniższe narzędzie bez żadnych zobowiązań .

Możliwy jest kredyt w Belgii na drugi dom w Hiszpanii

Federalna ulga podatkowa dotyczy drugiego miejsca zamieszkania. Stan ten pozostanie nawet po zniesieniu flamandzkiej premii mieszkaniowej. Świadczenie wynosi 30% i zależy od Twojego dochodu zawodowego netto podlegającego opodatkowaniu, przy czym maksymalna ogólna kwota wynosi 2310 EUR

Pożycz w Belgii na drugi dom w Hiszpanii, nawet bez własnych środków.

Jeśli już dziś posiadasz dom w Belgii i masz wystarczającą wartość nieruchomości, możesz nawet kupić drugi dom w Hiszpanii bez inwestowania własnych środków !

Kredyt w Belgii na drugi dom w Hiszpanii?

Jeżeli chciałbyś kupić dom w Hiszpanii już teraz za pomocą poniższego narzędzia oblicz ile możesz pożyczyć w Belgii na drugi dom w Hiszpanii.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące pożyczki w Belgii na drugi dom w Hiszpanii, prześlij nam już dziś swoją prośbę , podając imię i nazwisko, numer telefonu i adres e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin.

Możliwe jest również zaciągnięcie pożyczki w Hiszpanii zamiast pożyczki w Belgii na drugi dom w Hiszpanii

Banki belgijskie oferują kredyty na zakup domu w Hiszpanii. Ale pożyczkę możesz zaciągnąć także w Hiszpanii. Hiszpańskie banki oferują kredyty hipoteczne od 5 do 20 lat. Oblicz tutaj maksymalny kredyt hipoteczny w Hiszpanii , ale pamiętaj, że pożyczka w Belgii jest zwykle znacznie tańsza niż kredyt hipoteczny w Hiszpanii.

Estoy de acuerdo

Utilizamos cookies propias y de terceros para realizar análisis de uso y de medición de nuestra web para mejorar nuestros servicios. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Para obtener más información aquí.