Program 3-dniowej wycieczki widokowej

Wszystkie nasze widoki są inne i całkowicie dostosowane do Twoich potrzeb . W ten sposób zawsze pozostaje to dla nas dobrą zabawą, ponieważ każde oglądanie jest inne. Różni ludzie, różne życzenia... dostosowujemy się! Nasz cel? Pomogę Ci znaleźć wymarzony dom!

Tak mogłaby wyglądać wycieczka widokowa:

Jednakże nasze programy pozostają bardzo elastyczne, aby dostosować wizyty do Twoich wrażeń. Liczba ta może zatem znacznie się różnić w zależności od Twoich reakcji i życzeń. Oczywiście możliwa jest również większa lub mniejsza liczba dni.

Oglądanie Medvilli

Pierwszy dzień:

Odbierzemy Cię z lotniska i oprowadzimy po dużej części okolicy - w końcu to najważniejsze, abyś czuł się jak u siebie.

W zależności od trasy zjemy gdzieś po drodze lunch lub prawdziwe hiszpańskie tapas.

Oczywiście odwiedzimy również kilka domów, które preferowałeś na papierze i oczywiście możemy je również odwiedzić, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Po dniu pełnym wrażeń zabierzemy Państwa do hotelu, porozmawiamy chwilę i będziemy mogli odpocząć.

Willa z widokiem na morze odwiedza Hiszpanię

Drugi dzień:

Właściwie planujemy to dopiero po pierwszym dniu. Słuchamy Waszych reakcji i komentarzy i odpowiednio dostosowujemy naszą trasę. W każdym razie obejmuje to również część otoczenia - i oczywiście lunch. Odwiedzamy projekty i domy, które ostatecznie preferujesz.

Jeśli zdecydowanie wolisz konkretny dom, zbadamy również bardziej szczegółowo okolicę, w której znajduje się dom... atmosferę wioski lub miasta oraz odległości do sklepów, restauracji, banków, pól golfowych, wiele plaż i plaż itp.

Przeanalizujemy także cały proces zakupowy i to, co należy wziąć pod uwagę. W zależności od Państwa życzeń wizyta ta może obejmować również wizytę u prawnika lub w banku.

Program oglądalności wyjazdu do Hiszpanii

Trzeci dzień:

Mamy oczywiście nadzieję, że w ciągu tych 3 dni odnalazliście dom swoich marzeń... a na szczęście często tak się dzieje ;-)

Następnie możesz wszystko załatwić bezpośrednio na miejscu i dokonać wpłaty, ale jeśli chcesz najpierw wrócić do domu i tam wszystko załatwić, jest to oczywiście również możliwe.

W przypadku większości firm budowlanych możemy zorganizować, że jeśli chcesz mieć konkretny dom, zaliczkę można wpłacić po powrocie do Belgii lub Holandii.

Po słonecznym pobycie w Hiszpanii i dobrym wrażeniu na okolicę i domy, zawieziemy Cię na lotnisko... zazwyczaj jako szczęśliwego posiadacza wymarzonego domu pod słońcem.

Dla informacji :

W Hiszpanii prawie nigdy nie można uzyskać opcji niezobowiązującej , taka jest ogólna zasada. Sprzedaż idzie szybko, a agenci w całej Europie oferują te same projekty.

Trwałe wycofanie domu z rynku wymaga płatnej (nieodzyskiwalnej) opcji . Kwota różni się w zależności od promotora i waha się od 3 000 do 6 000 euro.

Jeżeli wymagane jest finansowanie z banku, przed rozpoczęciem wizyty kontrolnej należy zapoznać się z możliwościami w swoim banku w swoim kraju. Jeśli finansowanie ma miejsce w Hiszpanii, należy to wcześniej omówić z MedVilla.

Możemy pokazać Ci każdy projekt nieruchomości, jeśli projektu nie ma na naszej stronie , daj nam znać, a my również umówimy się na wizytę.

>> Tak, chcę więcej informacji i chciałbym zarezerwować WYCIECZKĘ PREMIUM za 399 € za osobę