Puerto de Mazarrón - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w Puerto de Mazarron

Puerto de Mazarrón należy do Mazarrón , miasta i gminy na południowo-wschodnim wybrzeżu Hiszpanii, w prowincji Murcia ( Costa Calida ). Gmina składa się z śródlądowego Mazarrón, nowego miasta Camposol, portu i nadmorskiego kurortu Puerto de Mazarrón, Bolnuevo oraz szeregu mniejszych ośrodków, takich jak Country Club i Camposol

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Puerto de Mazarrón ma imponującą 35-kilometrową linię brzegową z dziewiczymi plażami i zatoczkami i jest także rajem dla nurków. Plaże Puerto de Mazarrón obejmują Playa Cabezo de Pelea, Playa de las Capas, Playa de Ballenato, Playa de Percheles, Playa de las Minas, Playa Parazuelos i Puntas de Calnegre.

Więcej o Puerto de Mazarrón

Puerto de Mazarrón sięga czasów Kartaginy, liczy trzydzieści pięć tysięcy mieszkańców i posiada bardzo dobrą infrastrukturę turystyczną z pokojami hotelowymi, willami i apartamentami do wynajęcia, a także restauracjami, barami i klubami nocnymi.

Osłonięte u podnóża Sierra de la Almenera, Puerto de Mazarrón jest obdarzone klimatem śródziemnomorskim z ponad trzystu dniami słonecznymi w roku i łagodnymi zimami.

Puerto de MazarronPuerto de Mazarron strand

Jak możemy pomóc Ci w zakupie wymarzonego domu w Puerto de Mazarrón?

W Puerto de Mazarrón każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Puerto de Mazarrón? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze pokazując Puerto de Mazarrón i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Puerto de Mazarrón

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Puerto de Mazarrón, Hiszpania

Vera
Wera
Mojacar
Mojácar

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Calida