San Juan de los Terreros - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszka w San Juan de los Terreros

San Juan de los Terreros to hiszpańskie miasto i dystrykt należące do gminy Pulpí, w prowincji Almería . Słynie z pięknych plaż, ostatnia plaża w Andaluzji jako kolejna miejscowość Águilas na północy jest już pierwszą przybrzeżną miejscowością w regionie Murcja . Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o San Juan de los Terreros

San Juan de los Terreros to malownicze nadmorskie miasteczko w południowo-wschodniej Hiszpanii, a konkretnie na granicy regionów Almeria i Murcja. Jest powszechnie znane z zapierających dech w piersiach dziewiczych plaż, krystalicznie czystej wody i piaszczystych zatoczek.

Chociaż obszar ten rozwijał się przez kilka lat, aby dostosować się do rosnącej popularności turystyki, San Juan de los Terreros zdołał zachować swoją starą andaluzyjską atmosferę i wygląd.

Jest to obecnie ulubione miejsce rodzin i par poszukujących idealnych wakacji na plaży w południowym regionie Hiszpanii. W San Juan de los Terreros znajduje się wiele przytulnych barów i restauracji, które serwują tradycyjne hiszpańskie tapas oraz codzienne menu. Możesz z łatwością popijać egzotyczny koktajl, podziwiając Morze Śródziemne, z jednego z wielu barów na plaży w okolicy lub możesz delektować się tradycyjną kuchnią hiszpańską, ciesząc się towarzystwem członków rodziny i przyjaciół.

San Juan de los Terreros to doskonała lokalizacja dla nowo wybudowanych apartamentów i nowo wybudowanych willi . San Juan de los Terreros przyciąga wielu ludzi, którzy chcą mieszkać lub spędzić wakacje w prawdziwym hiszpańskim otoczeniu.

San Juan de los TerrerosSan Juan de los Terreros Almeria

Klimat w San Juan de los Terreros

Średnia temperatura w San Juan De Los Terreros jest zawsze nieco wyższa niż średnia w Hiszpanii, chociaż generalnie pada mniej deszczu. Ze średnią temperaturą około 12 stopni w miesiącach zimowych do przyjemnych 25 stopni w lecie, wioska ma idealny klimat dla tych, którzy lubią trochę cieplej. Średnie opady wahają się od około 30 milimetrów w miesiącach zimowych do zera w lecie.

Ponadto San Juan De Los Terreros charakteryzuje się dużą liczbą godzin słonecznych. Od 5 w najgłębszych miesiącach zimowych do 11 godzin dziennie w lecie. To w połączeniu z mikroklimatem - dzięki korzystnemu położeniu pomiędzy Morzem Śródziemnym a górami - sprawia, że San Juan De Los Terreros jest szczególnie przyjemnym miejscem na pobyt przez cały rok. Ze względu na ten klimat coraz więcej mieszkańców Europy Północnej kupuje drugi dom w tej okolicy.

Jak możemy pomóc Ci w zakupie wymarzonego domu w San Juan de los Terreros?

W San Juan de los Terreros każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w San Juan de los Terreros? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując San Juan de los Terreros i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat San Juan de los Terreros

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu.

Już w Hiszpanii? Możesz nas odwiedzić w naszym biurze od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–14:00 – Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torreviejahttps://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu San Juan de los Terreros, Hiszpania

Aguilas
Aguilas
Vera
Wera
Mar de Pulpi
Mar de Pulpi

< Powrót do przeglądu Costa de Almeria