Santiago de la Ribera - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Santiago de la Ribera

Santiago de la Ribera położone jest nad brzegiem Mar Menor, laguny w południowo-wschodnim regionie Murcji w Hiszpanii. Lagunę oddziela od Morza Śródziemnego pas lądu zwany La Manga del Mar Menor o długości 21 km. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Santiago de la Ribera

Santiago de la Ribera powstało w 1888 roku z ziem finca Torre Minguez. W krótkim czasie Santiago de la Ribera stało się letniskiem dla mieszkańców okolicy i miasta Murcia, a na brzegu Mar Menor powstały piękne wille.

Ta stara wioska rybacka ma 4 kilometry plaży z drobnym złotym piaskiem. Wody Morza Śródziemnego są idealne do korzystania ze słońca, morza i sportów wodnych przez cały rok. Posiada atrakcyjną promenadę wysadzaną palmami, która biegnie wzdłuż plaży.

Na pewno warto skosztować lokalnej kuchni, oferującej pyszne ryby i skorupiaki oraz wykwintne dania, takie jak pieczona dorada i krewetki. W lecie nie można przegapić dwóch wyjątkowych wydarzeń: święta Virgen del Carmen, patronki żeglarzy, obchodzonego 16 lipca i Międzynarodowego Festiwalu Jazzowego w San Javier, odbywającego się w trzecim tygodniu tego samego miesiąca.

Długa piaszczysta plaża z towarzyszącym bulwarem płynnie łączy się z plażami Lo Pagan i San Pedro del Pinatar. Wzdłuż bulwaru znajdziesz wiele autentycznych hiszpańskich barów i restauracji, a także place zabaw i szkoły sportów wodnych. Z Santiago de la Ribera można popłynąć łodzią do La Manga del Mar Menor.

Santiago de la RiberaSantiago de la Ribera vliegshow

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Santiago de la Ribera?

W Santiago de la Ribera każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, mieszkania lub willi w Santiago de la Ribera? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w dokonaniu wyboru, pokazując Santiago de la Ribera i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Santiago de la Ribera

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Santiago de la Ribera w Hiszpanii

Alicante
Alicante

Murcja

Kartagena

< Powrót do przeglądu Costa Calida