Santa Pola - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Santa Pola

Santa Pola to gmina w hiszpańskiej prowincji Alicante na południu Costa Blanca w regionie Walencja. Santa Pola, pierwotnie miasteczko rybackie, położone jest w pięknej i chronionej zatoce, otoczonej ciepłymi wodami Morza Śródziemnego. Łączą się tu tradycja morska, piaszczyste plaże, śródziemnomorski klimat i zasoby naturalne Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Santa Pola

W Santa Pola aż do portu prowadzi piękny bulwar. Na tym bulwarze znajduje się wiele sklepów, kawiarni i restauracji. Nieco na północ znajduje się nadmorskie miasteczko Gran Alacant , cicha dzielnica mieszkaniowa o małym natężeniu ruchu. Domy zbudowane są w zielonej strefie nad poziomem morza, pomiędzy górami a plażą Carabasí, dzięki czemu oferują piękne widoki na wybrzeże.

Pas wybrzeża w tym regionie jest bardzo urozmaicony; piękne skaliste klify, pięknie osłonięte zatoki, długie piaszczyste plaże i kopalna rafa. Najpiękniejsza plaża to Playa de Carabassi na północ od Santa Pola. Plaża otoczona jest wydmami, słoniami i bagnami i jest popularna wśród rodzin, ponieważ plaża łagodnie schodzi do morza.

W regionie znajduje się kilka małych centrów handlowych. Duże centrum handlowe znajduje się przy CV-92 (dawniej N332), na skraju Gran Alacant. Cotygodniowy targ odbywa się tutaj w czwartki, a w sąsiedniej wiosce Santa Pola w każdy poniedziałek i sobotę.

Duże miasto Elche oddalone jest o około 20 kilometrów.

Santa PolaSanta Pola kasteel

Klimat w Santa Pola

Ze względu na klimat śródziemnomorski, Santa Pola ma idealną temperaturę, ze średnią do 25°C w sierpniu i tylko 12°C w styczniu. Przez większą część roku pogoda przypomina wiosenną. Ta część Costa Blanca została uznana przez Światową Organizację Zdrowia za najzdrowszy obszar na świecie. Średnia roczna temperatura wynosi 20 stopni i dlatego nie jest zaskakujące, że wiele osób kupuje tu drugi dom .

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Guardamar del Segura?

W Santa Pola każdy znajdzie coś dla siebie. Zastanawiasz się nad zakupem domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Santa Pola? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze pokazując Santa Pola i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Santa Pola

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Santa Pola, Hiszpania

Torrevieja
Torrevieja
Elche
Elche
Alicante
Alicante

< Powrót do przeglądu Costa Blanca