Torrevieja - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Torrevieja

Torrevieja (walencja: Torrevella, czyli stara wieża) to nadmorski kurort położony nad Morzem Śródziemnym, 41 km na południe od Alicante na wybrzeżu Costa Blanca w Hiszpanii. Gmina ma powierzchnię 71 km2, ma około 20 km linii brzegowej i liczy ponad 104 486 mieszkańców. Turystyka jest głównym źródłem dochodu, ponieważ latem całkowita populacja może osiągnąć 200 000 osób. Jednak w przeszłości głównym zajęciem było wydobywanie soli ze słonych jezior Salinas. Wydobycie soli jest nadal znaczne. Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Torrevieja

Torrevieja ma historyczne centrum, ale mimo to jest wszechstronna i ma wiele do zaoferowania. Wiele osób czuje się w tym mieście jak w domu i uważa tę okolicę za przyjemne miejsce do życia.

Nazwa miasta ma znaczenie, a mianowicie: „Stara Wieża”. Nazwa ta nie wzięła się znikąd, ale pochodzi od wieży, którą do dziś dumnie można znaleźć w północnej części miasta. Ta stara wieża jest częścią historii, którą wciąż można poczuć i zobaczyć. Jednocześnie w ostatnich dziesięcioleciach miejsce to rozrosło się do pełnoprawnego miasta międzynarodowego.

Stare centrum miasta składa się z labiryntu uliczek wypełnionych sklepami. Środowisko, po którym możesz cieszyć się spacerami. Na obrzeżach miasta znajduje się duże centrum handlowe. To centrum handlowe otoczone jest dużą „strefą wypoczynku”. Znajdziesz tu kina, kręgielnie, kasyno i liczne restauracje. Samo miasto w dużej mierze położone jest na wybrzeżu, które przeplatane jest idyllicznymi zatokami i pięknymi piaszczystymi plażami. Długi bulwar jest całkowicie wolny od ruchu samochodowego i oferuje szeroki wybór udogodnień. Torrevieja posiada obecnie trzy porty. Jeden port rybacki i dwie mariny. Teren wokół marin otoczony jest wieloma sklepami, restauracjami i kameralnymi tarasami położonymi bezpośrednio nad wodą. W porcie rybackim codziennie rano sprowadzane są na brzeg świeże ryby i można je tam kupić.

TorreviejaHaven Torrevieja Alicante

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Torrevieja?

W Torrevieja każdy znajdzie coś dla siebie. Rozważasz zakup domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Torrevieja? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy w wyborze, pokazując Torrevieja i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji o Torrevieja

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Torrevieja, Hiszpania

Alicante
Alicante

Murcja

Guardamar del Segura

< Powrót do przeglądu Costa Blanca