Golf Villamartin w pobliżu La Zenia – Orihuela Costa

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Pole golfowe Villamartin jest jednym z najbardziej znanych ośrodków golfowych w autonomicznym regionie Walencji. Niezwykły projekt i niezrównana oprawa czynią to pole niewątpliwie jednym z najlepszych pól golfowych w Hiszpanii .

Pole golfowe Villamartin Orihuela Costa

Podobnie jak piękna hiszpańska Rioja, golf Campo de Villamartin pięknie się postarzał i dojrzał ze smakiem. Założona w 1972 roku, od ponad 40 lat zapewnia sport i rozrywkę golfistom z całego świata.

Villamartin Golf jest otwarty przez cały rok i oferuje 18-dołkowe pole golfowe, które o każdej porze roku stanowi wyzwanie dla golfistów na każdym poziomie . Z pewnością będziesz mógł używać każdego kija golfowego w swojej torbie golfowej.

Udogodnienia oferowane w Villamartin Golf obejmują prywatny klub, sklep Pro-Golf i najlepszą restaurację oferującą pyszne dania i bogate menu w doskonałym otoczeniu przyrody.

Domy w golfie Villamartin

Pofałdowany zielony teren pola golfowego Villamartin ma wiele punktów widokowych z widokiem na Morze Śródziemne, Torrevieja i Orihuela Costa. Deweloperzy znaleźli tu atrakcyjne działki budowlane. Połączenie widoków, cen nieruchomości i architektury sprawia, że pole golfowe Villamartin jest jednym z najpopularniejszych obszarów do zakupu nowo wybudowanej willi lub domu wakacyjnego w Hiszpanii .

Obecnie budujemy nowe, nowoczesne wille, otoczone wszelkiego rodzaju udogodnieniami, dzięki czemu idealnie nadają się jako drugi dom na Costa Blanca lub jako miejsce stałego zamieszkania. Ta starannie wybrana lokalizacja pozwala cieszyć się wszystkimi atutami, jakie Costa Blanca ma do zaoferowania w najwyższym komforcie.

Villamartin znajduje się w głębi lądu od plaż Dehesa de Campoamor , Cabo Roig, La Zenia, Playa Flamenca i Punta Prima, ale nadal jest częścią Orihuela Costa

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV