Willa na sprzedaż w La Zenia – Costa Blanca

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Jeśli szukasz domu w Alicante, w regionie Costa Blanca, a konkretnie willi na sprzedaż w La Zenia , chętnie Cię poprowadzimy. Kupno i inwestycja w regionie La Zenia to bardzo ciekawy wybór i dobra inwestycja. Region La Zenia ma wiele do zaoferowania, jest nadal bardzo przystępny cenowo i oferuje duży wybór pięknych , nowych mieszkań i domów na sprzedaż w Hiszpanii .

MedVilla, Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości w La Zenia , oferuje szeroką gamę domów na Costa Blanca i okolicach. Od ciekawych przejęć banków, pięknych okazałych apartamentów w centrum miasta, penthouse'ów w starym centrum czy nowoczesnego apartamentu blisko plaży po charakterystyczne wiejskie domy w typowych hiszpańskich wioskach czy nowoczesne komfortowe wille na Costa Blanca.

Willa na sprzedaż w La Zenia

Szukasz willi na sprzedaż w La Zenia ? Zrób pierwszy krok w stronę swojego nowego domu w Hiszpanii , jako domu wakacyjnego lub stałego miejsca zamieszkania. Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Dzięki naszej lokalnej wiedzy i doświadczeniu możemy znaleźć odpowiedni dom w oparciu o Twoje życzenia. W regionie La Zenia znajduje się wiele pięknych hiszpańskich wiosek. Jeśli szukasz domu na sprzedaż w La Zenia, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci wybór odpowiadający Twoim potrzebom.

Willa na sprzedaż w La Zenia – Costa Blanca

La Zenia to nazwa urbanizacji i piaszczystej plaży w podgminie Orihuela-Costa w gminie Orihuela na wybrzeżu Costa Blanca w prowincji Alicante w hiszpańskim regionie autonomicznym Walencja . La Zenia położona jest około 8 km na południe od miasta portowego Torrevieja na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii. W 2010 roku La Zenia liczyła 1815 mieszkańców

Biała piaszczysta plaża La Zenia o tej samej nazwie znajduje się w szeregu sześciu plaż w dzielnicy Orihuela-Costa i graniczy z plażą Playa Flamenca od północy i plażą Cabo Roig od południa. Ma długość 350 metrów i szerokość 60 metrów. Ponadto plaża posiada taras aż do morza, punkt pierwszej pomocy oraz specjalny dostęp dla osób niepełnosprawnych.Plaża jest otoczona licznymi restauracjami i hotelami.

La Zenia jest podzielona na dwie części, mianowicie La Zenia i La Zenia II. La Zenia graniczy z urbanizacjami Playa Flamenca na północy, Montezenia na zachodzie i Cabo Roig, Las Amapolas IV i San Jose IV na południu. Na wschodzie La Zenia położona jest nad Morzem Śródziemnym . Autostrada N-332 biegnie równolegle do wschodniego wybrzeża Hiszpanii i przecina La Zenia. Autostrada AP-7 przebiega po północno-zachodniej stronie. Wjazd z La Zenia autostradą AP-7 w kierunku Murcji ma tę szczególną cechę, że nie mija unikalnego punktu poboru opłat AP-7, dzięki czemu ta część AP-7 jest bezpłatna, podczas gdy AP-7 kontynuuje w tym kierunku obszar jest w przeważającej mierze drogą płatną

MedVilla Spain to jedna z najważniejszych agencji nieruchomości na międzynarodowym rynku nieruchomości w La Zenia i Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości, który udzieli wskazówek przy zakupie domu, apartamentu lub willi na sprzedaż w La Zenia na wszystkich poziomach cenowych.

Willa na sprzedaż w La Zenia - Costa Blanca też jest czymś dla Ciebie?

Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu nieruchomości w Hiszpanii jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV