Willa na sprzedaż w Rojales – Costa Blanca

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Rojales to tradycyjne hiszpańskie miasto nad rzeką Segura, gdzie starożytne jaskinie i starożytne zabytki kultury łączą się z nowoczesną urbanizacją, wspaniałymi restauracjami, centrami rozrywki i sklepami, parkiem wodnym, klubem golfowym i przystanią. Jeśli szukasz domu w Alicante, w regionie Costa Blanca, a konkretnie willi na sprzedaż w Rojales , chętnie Cię poprowadzimy. Kupowanie i inwestowanie w regionie Rojales to bardzo ciekawy wybór i dobra inwestycja. Region Rojales ma wiele do zaoferowania, jest nadal bardzo przystępny cenowo i oferuje duży wybór pięknych , nowych mieszkań i domów na sprzedaż w Hiszpanii .

MedVilla, Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości w Villamartin , oferuje szeroką gamę domów na Costa Blanca i okolicach. Od ciekawych przejęć banków, pięknych okazałych apartamentów w centrum miasta, penthouse'ów w starym centrum czy nowoczesnego apartamentu blisko plaży po charakterystyczne wiejskie domy w typowych hiszpańskich wioskach czy nowoczesne komfortowe wille na Costa Blanca.

Willa na sprzedaż w Orihuela Costa

Szukasz willi na sprzedaż w Rojales ? Zrób pierwszy krok w stronę swojego nowego domu w Hiszpanii , jako domu wakacyjnego lub stałego miejsca zamieszkania. Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Dzięki naszej lokalnej wiedzy i doświadczeniu możemy znaleźć odpowiedni dom w oparciu o Twoje życzenia. W regionie Rojales znajduje się wiele pięknych hiszpańskich wiosek. Jeśli szukasz domu na sprzedaż w Rojales, skontaktuj się z nami, a my prześlemy Ci wybór odpowiadający Twoim potrzebom.

Willa na sprzedaż w Rojales – Costa Blanca

Rojales i Ciudad Quesada cieszą się malowniczą lokalizacją nad brzegiem rzeki Segura wpadającej do Morza Śródziemnego. Wokół - gaje cytrusowe i rezerwat przyrody La Mata z różowymi i zielonymi lagunami solnymi. Terytorium miasta i jego urbanizacja są bardzo dobrze wyposażone, z szerokimi ulicami, pachnącymi ogrodami.

Idealny klimat, doskonała lokalizacja i infrastruktura sprawiły, że niegdyś rolnicze miasto stało się ulubionym miejscem wypoczynku i życia tysięcy mieszkańców całej Europy. Rojales zamieszkuje około 21 000 osób. W okolicy znajduje się kilka popularnych urbanizacji. Najsłynniejsza z nich – Ciudad Quesada licząca 15 000 mieszkańców, jest jedną z największych urbanizacji w Hiszpanii.

MedVilla Spain to jedna z najważniejszych agencji nieruchomości na międzynarodowym rynku nieruchomości w Rojales i Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości, który udzieli wskazówek w sprawie zakupu domu, apartamentu lub willi na sprzedaż w Rojales na wszystkich poziomach cenowych.

Miasta w pobliżu tej willi na sprzedaż w Rojales:

Centralne miasto na południu Costa Blanca - Torrevieja (10 minut samochodem).

Znane z pięknych plaż - Guardamar del Segura i Orihuela Costa (15 minut).

Willa na sprzedaż w Rojales - Costa Blanca też jest czymś dla Ciebie?

Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV

Estoy de acuerdo

Utilizamos cookies propias y de terceros para realizar análisis de uso y de medición de nuestra web para mejorar nuestros servicios. Si continua navegando, consideramos que acepta su uso. Para obtener más información aquí.