Willa na sprzedaż w Villamartin - Orihuela Costa

Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Jeśli szukasz domu w Alicante, w regionie Costa Blanca, a konkretnie willi na sprzedaż w Villamartin , chętnie Cię poprowadzimy. Kupno i inwestycja w regionie Villamartin to bardzo ciekawy wybór i dobra inwestycja. Region Villamartin ma wiele do zaoferowania, jest nadal bardzo przystępny cenowo i oferuje duży wybór pięknych , nowych mieszkań i domów na sprzedaż w Hiszpanii .

MedVilla, Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości w Villamartin , oferuje szeroką gamę domów na Costa Blanca i okolicach. Od ciekawych przejęć banków, pięknych okazałych apartamentów w centrum miasta, penthouse'ów w starym centrum czy nowoczesnego apartamentu blisko plaży po charakterystyczne wiejskie domy w typowych hiszpańskich wioskach czy nowoczesne komfortowe wille na Costa Blanca.

Willa na sprzedaż w Orihuela Costa

Szukasz willi na sprzedaż w Villamartin? Zrób pierwszy krok w stronę swojego nowego domu w Hiszpanii , jako domu wakacyjnego lub stałego miejsca zamieszkania. Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Dzięki naszej lokalnej wiedzy i doświadczeniu możemy znaleźć odpowiedni dom w oparciu o Twoje życzenia. W regionie Villamartin znajduje się wiele pięknych hiszpańskich wiosek. Jeśli szukasz domu na sprzedaż w Villamartin, skontaktuj się z nami, a my wyślemy Ci wybór odpowiadający Twoim potrzebom.

Willa na sprzedaż w Villamartin – Costa Blanca

Villamartin to jedna z 57 urbanizacji w Orihuela-Costa. Linia brzegowa Orihuela-Costa rozciąga się na długości 16 km i graniczy z hiszpańskim miastem portowym Torrevieja na północy i autonomicznym regionem Murcja na południu. Orihuela-Costa posiada 4 pola golfowe i 2 przystanie. Orihuela-Costa jest znana na całym świecie ze swoich plaż z pięknymi białymi piaszczystymi plażami i czystą wodą, potokami (calas) przeplatającymi się z wysokimi, stromymi klifami (acantilados). Kilka plaż w Orihuela-Costa zostało wyróżnionych Błękitną Flagą .

Pomiędzy urbanizacjami Orihuela-Costa znajdują się także cztery 18-dołkowe pola golfowe z łącznie 72 dołkami i powierzchnią 1 700 000 m². Na tych polach golfowych o międzynarodowej renomie regularnie odbywają się ważne europejskie turnieje golfowe. Ze względu na brak przemysłu ciężkiego i obecność na tym obszarze dużych salin (słonych jezior), powietrze w regionie jest bardzo czyste. Obszar ten jest zatem popularny wśród osób starszych i chorych z wszelkiego rodzaju chronicznymi dolegliwościami zdrowotnymi. Mówi się, że środowisko sprzyja zdrowiu ze względu na stosunkowo wysokie stężenie jodu w powietrzu, spowodowane obecnością salin. W okolicy znajduje się wiele klinik zajmujących się chorobami układu krążenia, reumatyzmem i chorobami skóry.

MedVilla Spain to jedna z najważniejszych agencji nieruchomości na międzynarodowym rynku nieruchomości w Villamartin i Twój niderlandzkojęzyczny agent nieruchomości, który pomoże Ci w zakupie domu, apartamentu lub willi na sprzedaż w Villamartin na wszystkich poziomach cenowych.

Willa na sprzedaż w Villamartin - Costa Blanca też jest czymś dla Ciebie?

Zadzwoń do nas - 0034 688 708 332 - lub napisz do nas - info@medvillaspanje.com - aby uzyskać niezobowiązujące informacje na temat domów w Hiszpanii .

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV