Villamartin - Domy i mieszkania na sprzedaż

Mieszkam w Villamartin

Villamartin to nazwa urbanizacji i pola golfowego. Znajduje się we wschodniej Hiszpanii, w prowincji Alicante na wybrzeżu Costa Blanca (białe wybrzeże), Villamartin należy do regionu Orihuela-Costa . Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Więcej o Villamartinie

Urbanizacja rozwija się od 1972 roku i obecnie stała się popularną atrakcją turystyczną. W centrum wioski znajduje się tak zwany Villamartin Plaza. Pięknie zagospodarowany hiszpański dziedziniec z szeroką gamą sklepów, barów i restauracji. Urbanizacja rozwinęła się obecnie do tego stopnia, że w różnych dzielnicach Villamartin można znaleźć centra handlowe. Różnorodne dania kuchni angielskiej, niemieckiej, argentyńskiej, hiszpańskiej, włoskiej i amerykańskiej sprawiają, że centra te są miejscem spotkań wszystkich narodowości.

Tuż za Villamartin znajduje się Zenia Boulevard, największe centrum handlowe w prowincji, z ponad 150 sklepami i 20 restauracjami.

Zapaleni golfiści mogą korzystać z pól golfowych Las Colinas Golf , Las Rambla Golf, Real club de golf Campoamor i Villamartin Golf , które otaczają wioskę.

Pagórkowaty krajobraz, liczne pola golfowe i rozległe plantacje pomarańczy zapewniają piękne widoki na Morze Śródziemne i inne wioski Orihuela-Costa.

Villamartinhuis Villamartin

Jak pomożemy Ci kupić wymarzony dom w Villamartin?

W Villamartin każdy znajdzie coś dla siebie. Zastanawiasz się nad zakupem domu wakacyjnego, apartamentu lub willi w Villamartin? Wtedy jest duża szansa, że spodoba Ci się to miasto. Być może duża liczba domów spełni Twoje życzenia. W takim przypadku możesz rozważyć zakup domu w Hiszpanii . Ale tylko Ty możesz o tym zdecydować.

Chętnie pomożemy Państwu w wyborze, pokazując Villamartin i okolice. MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie. Znamy to miejsce i okolicę od podszewki. Pokazując Państwu wszystkie aspekty regionu, pomagamy dokonać przemyślanego wyboru. Zabierzemy Cię do wielu willi lub apartamentów, które naszym zdaniem odpowiadają Twoim potrzebom. Sam decydujesz, czy wśród nich znajduje się Twój wymarzony dom.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat Villamartin

Prosimy o kontakt z nami . Przyjrzymy się razem bez zobowiązań, aby sprawdzić, czy pasuje. Chętnie omówimy z Tobą tę kwestię jako pierwszy krok w kierunku zakupu wymarzonego domu. Zaplanuj wycieczkę poglądową i odkryj oferowane nieruchomości

Już w Hiszpanii? Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00 - Avenida de los Nenúfares s/n, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Inne miejsca w pobliżu Villamartin w Hiszpanii

Playa Flamenca
Playa Flamenca

Campoamor

La Zenia

< Powrót do przeglądu Costa Blanca