Zostań partnerem Premium MedVilla we Flandrii

MedVilla Spain rozszerza swoją sieć na całą Europę i poszukuje profesjonalnych organizacji do agencji w Belgii lub Holandii.MedVilla to idealne narzędzie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami dla uznanych pośredników w obrocie nieruchomościami , którzy chcą w najprostszy sposób sprzedać hiszpańskie nieruchomości.

W MedVilla Spain wierzymy, że jesteśmy najskuteczniejsi, gdy łączymy nasze wysiłki . Dlatego lubimy współpracować z profesjonalnymi firmami o podobnych poglądach, cieszącymi się dobrą reputacją i znajomością rynku, zarówno lokalnie, jak i za granicą. Reprezentujemy jednych z największych deweloperów w całej Hiszpanii. Jeśli więc masz klientów zainteresowanych tymi domami lub chcesz poszerzyć swoje obecne portfolio, dlaczego nie nawiązać współpracy z nami? Kiedy będziemy współpracować, będziesz mieć natychmiastowy dostęp do naszej szerokiej oferty domów . Współpracując w ten sposób, możemy nie tylko pracować wydajniej i efektywniej, ale także zapewniać lepszą obsługę naszym klientom. Zawsze poszukujemy dobrych firm do współpracy, aby rozwinąć naszą międzynarodową sieć agencji. W zamian MedVilla Spain oferuje profesjonalną strukturę, która zapewnia przejrzystą, płynną współpracę oraz wiele atrakcyjnych domów i projektów wzdłuż hiszpańskiego wybrzeża.

Wiedz, że w poprzednich latach ponad 3500 Belgów i 4000 Holendrów (rocznie) kupiło nieruchomość w Hiszpanii! Potencjalny nabywca może znajdować się również w Twojej okolicy , dlatego wciąż poszukujemy wielu Partnerów Premium . Zapewniamy Twojemu biuru oferty na różnych kosztach, wsparcie handlowe, marketing online i offline, organizację wieczorów informacyjnych, magazynów i wiele więcej... Stawiamy na najwyższą jakość i ściśle monitorujemy zgodność z naszymi standardowymi wartościami. , zaufaj , uczciwość i jakość.

Chcesz zostać Partnerem Premium? Czy Ty też lubisz współpracę, w której wygrywają obie strony? Nie wahaj się z nami skontaktować , aby uzyskać więcej informacji.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9