Campoamor - domy Orihuela Costa w Campoamor w Hiszpanii

Campoamor jest bazą wypadową dla milionów turystów każdego roku. Co więcej, jest również bardzo popularny wśród Hiszpanów. Logicznie rzecz biorąc, musi oferować wszystko, czego można potrzebować. Piękne złote piaszczyste plaże, hektary drzew owocowych i fantastyczne pola golfowe. Życie jest piękne w Campoamor! Zobacz naszą ofertę mieszkaniową

Campoamor oferuje to, co najlepsze z obu światów

Region ten można podzielić na 2 strefy. Przykładem jest „Dehesa de Campoamor”, strefa zlokalizowana na plaży i marinie. Nazwa oznacza „pastwisko Campoamor”. Strefa ta nie jest już pastwiskiem, ale pięknym nadmorskim kurortem z doskonałą infrastrukturą. Atutem są zwłaszcza plaże oznaczone Błękitną Flagą.

Druga strefa znajduje się nieco bardziej w głębi lądu, około 4,5 km. Tutaj możesz odkryć „Lomas de Campoamor”. Nazwa oznacza „Wzgórza Campoamor”. Ponieważ w okolicy znajduje się kilka pól golfowych, krajobraz jest wyjątkowy. Pięknie jest widzieć zielone wzgórza pod hiszpańskim słońcem.

Campoamor Orihuela Costa

Campoamor oferuje piaszczyste i kamieniste plaże

Dehesa de Campoamor ma do zaoferowania kilka plaż z niebieską flagą. Znajduje się tam „Cala Agua Marina”, spokojna zatoka położona pomiędzy osiedlami Cabo Roig i Dehesa de Campoamor. Znajduje się tu niewielki rezerwat chronionej flory, który otwiera się na kamienistą i kopalną plażę. Niektóre skamieniałości mają ponad 125 000 (!) lat. Ścieżka spacerowa pomiędzy skalistą częścią a plażą prowadzi do sąsiedniej plaży Playa La Glea.

„Playa La Glea” to bez wątpienia największa plaża, jaką ma do zaoferowania Orihuela Costa. Plaża ta znajduje się obok lokalnej przystani i jest dostępna dla każdego. Co więcej, infrastruktura jest doskonała. Jest wiele możliwości parkowania, jest łatwo dostępny, można wypożyczyć leżaki/parasole, są ładne bary na plaży,...

Kształt tej piaszczystej plaży sprawia, że jest ona bardzo zachęcająca do uprawiania tutaj sportów wodnych. Oferowane są również różne zajęcia związane z nurkowaniem.

Dehesa de Campoamor ma nie tylko największą piaszczystą plażę, ale także najdłuższą. Ten zaszczyt przypadł „Barranco Rubio”, pięknej złotej piaszczystej plaży, która kontrastuje z intensywnie błękitnym morzem. Nie tylko morze jest uderzające, ale także klify. Te jasnoczerwone ściany zapewniają plażowiczom przyjemną, naturalną ochronę przed słońcem.

Marina Dehesa de Campoamor

„Club Náutico Dehesa de Campoamor” to nazwa lokalnej mariny, w skrócie Campoamor Marina.

Marina może pomieścić 348 statków, a wszystkie miejsca do cumowania posiadają wodę i prąd. Na miejscu dostępny jest dźwig (10 ton), rampa, usługi pogodowe i radiokomunikacyjne.

Po rejsie łodzią można zrelaksować się w klubie z restauracją, barem i łazienką z prysznicem.

Marina Campoamor powstała na początku lat 70-tych. Założeniem było stworzenie miejsca spotkań miłośników morza i żeglarstwa. Ze względu na swoje uprzywilejowane położenie i szeroki zakres usług, ten port rozrywkowy stał się popularnym miejscem postoju.

Campoamor to mekka golfa na wybrzeżu Costa Blanca

Miłośnicy golfa mogą bawić się do woli w tym regionie na Costa Blanca. Istnieją aż trzy 18-dołkowe pola golfowe. Tereny te będą stanowić wyzwanie zarówno dla nowicjusza, jak i doświadczonego golfisty. Dzięki przyjemnemu klimatowi można uprawiać ten sport przez cały rok. Co więcej, możesz cieszyć się nim przy basenie lub na plaży, czyż nie jest to wspaniałe?

Czy chcesz uzyskać więcej informacji na temat tych pól golfowych? Czy zawsze marzyłeś o posiadaniu pola golfowego? W takim razie koniecznie przeczytaj więcej na naszych stronach golfowych „Las Ramblas Golf”, „Campoamor Golf” i „ Las Colinas Golf ”.

Hiszpańska nieruchomość na sprzedaż w Campoamor

Szukasz nieruchomości w Campoamor? W takim razie przejrzyj naszą ofertę nowo wybudowanych apartamentów i nowo wybudowanych willi na sprzedaż.

MedVilla ma ponad 10-letnie doświadczenie w nieruchomościach na Costa Blanca. Nasi międzynarodowi pracownicy są zmotywowani, aby znaleźć dom swoich marzeń.

Drzwi naszego biura są zawsze otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-14:00 - Avenida de los Nenúfares 0, Vivero de Empresas, despacho 9, 03184 Torrevieja - https://goo.gl/maps/2eEZ8gLwnKaVPc7k9

Chcesz skontaktować się z naszym zespołem?

  • Można się z nami skontaktować bezpośrednio pod numerem 0032 2 342 10 61 z Belgii i 0031 207 45 00 27 z Holandii
  • Bezpłatnie przez WHATSAPP 0034 688 708 332
  • Można się z nami również skontaktować pod adresem e-mail info@medvillaspanje.com
  • Lub nawet po prostu wypełniając formularz kontaktowy

Zachęcamy do zadawania pytań i wskazywania, w jaki sposób możemy Państwu pomóc. Jeśli Twoje pytanie dotyczy nieruchomości, nie zapomnij podać referencji lub wypełnić formularz kontaktowy na stronie samej nieruchomości.

MedVilla Twoim partnerem w zakresie doradztwa w zakupie domów na sprzedaż w Hiszpanii i mieszkań na sprzedaż w Hiszpanii

MedVilla - Bezpiecznym sposobem zakupu hiszpańskiej nieruchomości jest zakup za pośrednictwem uznanego agenta nieruchomości BIV